Ära lase külmal end ahistada!

Talv on parim aeg ehitada üles oma ringrajatsikkel, krossikas, ATV või murutraktor. Jube rõve on seda teha, kui pakane oma jäised kombitsad sulle hõlma alla surub ja halastamatult seal kudistab. Nina tilgub, prill udune, sõrmed on nagu sügavkülmutatud viinerid, katsu siis sedasi tagaamorti seadistada. Me kõik oleme seda kogenud. Vaata Meelise ja Kalju ahistamise lugu siit:

Võta Vihurist moodne soojuskiirgur

See jama ei saa enam kauem kesta. Kõige kiirem viis oma garaaž, töötuba, stuudio või kasvõi elutuba soojaks saada on kasutada moodsat diisliküttel soojuskiirgurit. Tutvu valikuga ja loe lisa siit:

Mis on soojuskiirgur?

Diislitoitel ahjud on ääretult madalate ülalpidamiskuludega. Täisvõimsusel kasutab ahi ainult veidi üle liitri kütust tunnis. Infrapunaahjul pole soojapuhuri tüüpi ventilaatorit. Soojus kandub ruumi ahju küttekoldest soojuse kiirgumisel / õhkumisel, mis omakorda kandub materjalidele ja materjalid või esemed ruumis soojenevad ning annavad soojusenergiat tagasi ruumi. Infrapunasoojus kandub ühtlaselt kõikidesse suundadesse ja tundub meeldiv ka ahju kõrval seistes. Ahju all on vastupidavad rattad, mis teevad selle liigutamise lihtsaks.

Pakume soojuskiirgureid ka rendiks

Meie pakutavate soojuskiirgurahjude ja konditisioneeride rentimine annab võimaluse ajutiselt kasutuses olevaid ruume kütta või jahutada. Ahjud on disainitud ja sobivad kasutamiseks mitmesugustesse kohtadesse. Näiteks peotelkide soojendamiseks jahedatel suveõhtutel, juubelite või firmaürituste läbiviimiseks, kus on vaja tekitada infarpunasoojusega õdus ja meeldiv olemine. Seadmeid renditakse palju ka suvilatesse, suvekodudesse ning lihtsalt koduterrassidele lisasooja saamiseks.

Kiirgurahjusid annab kasutada veel:  suuremates garaažides, auto- ja traktori hooldustes (soojendab, sulatab lumest tõhusalt hooldatavat tehnikat), põllumajandustehnika hoiustamise hallides, ehitusplatsidel (eriti, kui on vaja kuivatada betooni või lakitud/värvitud pindu), kontoriruumides, restorani terrassidel, suveköökides, cateringi kaasavatel väliüritustel, müügisaalides, paviljonides, messihallides-telkides, PVC-hallides, vabaaja keskustes, spordisaalides, tööstuspindadel, kirikutes, aedades, muudes kütteta ruumides või  ajutistel pindadel.

Seadme rendihind on 95 €/päev, lisandub käibemaks. Pikema perioodi puhul hind kokkuleppel.

Rendile lisandub ahjus kasutatav diislikütuse kulu ja transpordikulu. Meie pakutav transport on 25 € / suund koos käibemaksuga. Võimalus on kasutada oma kütust ja kasutada oma transporti.

Võta ühendust ja kirjelda ruume, pindala, kõrgust, soojapidavust ja mis temeperatuuril neid ruume soovite hoida. Samuti, mida neis ruumides tehakse – tööstus, autoremont, pesulad, põllumajandustehnika hoiustamishallid, tootmine, peotelk, välirestoran, kohvik, ladu vms. Lisaks mainige asukoht täpsel aadressil, kus soovite seadet kasutada ja mis kuupäevadel te vajate seadet.

Võta ühendust!

Helista: 5514404