Logo Group italia

Mootorrattaga sõitmise juures on amortisaatorite õige töö väga tähtis osa, ei ole vahet kas sa oled tavaliikleja või võidusõitja. Nii nagu tuleb mootorratast hooldada tuleb ka amorte hooldada, et tagada nende  õige ja pikaajaline töö.  Õige amordi töö tagab ka sõitja ohutuse. Hooldamata amort ei tööta nii nagu see selleks ette on nähtud.
Vihurmoto on Andreani Grupi esindaja eestis ning pakume amortide hooldust ning seadistamist olenemata sõitjast, algajatest võidusõitjateni.
Meil on amortide hooldamiseks olemas kõik vajalikud spetsiaaltööriistad, professionaalne väljaõpe ning aastate pikkune kogemus võidusõidust.

Amordihooldus

Amordi õige töö sõltub suuresti õigest ja kvaliteetsest hooldusest õigete vahenditega.

Hoolduse ajal võetakse amordid täielikult lahti, puhastatakse ning vaadatakse üle kõik osad. Osad mis vajavad vahetamist, vahetatakse välja. Amordi kokku panemisel täidetakse amort uue ning kvaliteetse õliga, et amort töötaks õigesti.

Amortide seadistamine

Aitame seadistada amorti vastavalt sõitjale. Ei ole oluline kas selleks on tavaliikleja või võidusõitja. Seadistame amordi vastavalt sõitja vajadustele.

Rajaäärne tugi

Pakume ka tuge ja anname nõu raja ääres võistlustel või treeningutel, et leida parim lahendus sõitjale.

Vihurmoto pakub tooteid ja varuosi kõikidelt tuntud amortide brändidelt.

Huvi korral võtke meiega ühendust info@vihurmoto.ee aadressil või telefonil +372 551 4404.